Parazitų kontrolei

Efektyvios parazitų naikinimo priemonės, sukurtos kovoti su įvairių rūšių parazitais, naikinti muses, erkes, erkių kiaušinėlius, kokcidijų oocistas, plokščių ir apvalių kirmėlių kiaušinėlius, tarakonus, skruzdėles ir kt. Lengvai pritaikomos priemonės nuo parazitų gali būti naudojamos gyvulininkystės, paukštininkystės ir kituose pramonės sektoriuose, visų rūšių tvartuose. Parazitų kontrolei skirtos priemonės padeda kovoti su įvairiomis parazitų platinamomis ligomis, padeda palaikyti švarą ir reikalingą higieną, mažinti gyvūnų stresą. Patikimos veikliosios medžiagos užtikrina greitą ir efektyvų priemonių veikimą ir pasižymi ilgalaikiu poveikiu.

Įprastinės dezinfekcijos priemonės negali visiškai sunaikinti ektoparazitų. Todėl visur, kur itin svarbus erkių, kokcidijų oocistų, kirmėlių kiaušinėlių ir jų lervų sunaikinimas, paukščių, kalakutų, kiaulių, galvijų ir triušių tvartuose bei karvelidėse, turi būti naudojamas specialūs biocidai, turintys savo sudėtyje chitininio sluoksnio tirpiklį.

INTERKOKASK®

Plataus veikimo dezinfektantas skirtas gyvūnų laikymo patalpoms. Kovai prieš kokcidijų oocistas, kriptosporidijas, giardiazę, kirmėlių, erkių kiaušinėlius, bakterijas, grybelius ir virusus

IŠSAMIAU »