INTERKOKASK®

Plataus veikimo dezinfektantas skirtas gyvūnų laikymo patalpoms. Kovai prieš kokcidijų oocistas, kriptosporidijas, giardiazę, kirmėlių kiaušinėlius, bakterijas, grybelius ir virusus

  • Efektyvumas patvirtintas DVG (Vokietijos Veterinarinės medicinos Asociacijos) prieš kokcidijų oocistas ir kirmėlių kiaušinėlius (13. sąraše 2021-01-01).
  • Efektyvumas prieš virusus, bakterijas, mikobakterijas (TB), grybelius ir sporas patvirtintas nepriklausomų ekspertų pagal Europos Sąjungos normatyvus.
  • Konzentratas
  • IHO-sąraše (nuo 2021-04-01)
  • Veiklioji medžiaga: p-chloro-m-kresolis
  • baua-Reg.-Nr.: N-15423 (PT 3)

 Mikrobiologinis įvertinimas

EfektyvumasMetodasKoncentratasVeikimo laikas
Apvaliųjų kirmėlių kiaušinėliai**DVG +20°C2%2 valandos
Kokcidijų oocistos **DVG +20°C4%2 valandos
Bakterijos*EN 1656, EN 14349 / HB / +10°C1%30 minutės
Grybeliai (mielės)*EN 1657, EN 16438/ HB/ +10°C2%30 minutės
GrybeliaiEN 1657/ HB / +10°C3%30 minutės
Mikobakterijos*EN 14204/ HB / +10°C1%30 minutės
Virusai*EN 14675/ NB / +20°C4%30 minutės
Sporos (Clostridium perf.)EN 13704/HB /+10°C4%60 minutės  

Naudojimo sritys:

Įprastinės dezinfekcijos priemonės negali visiškai sunaikinti endoparazitų. Todėl visur, kur itin svarbus erkių, kokcidijų oocistų, kirmėlių ir kirmėlių lervų sunaikinimas, pavyzdžiui, paukščių, kalakutų, kiaulių, galvijų ir triušių tvartuose bei karvelidėse, turi būti naudojamas INTERKOKASK.Labai svarbu yra sunaikinti endoparazitus. To neatlikus, gali pablogėti pašaro sunaudojimas, prireikia didesnio pašaro kiekio, padidėja neatsparumas ligoms. Dėl to sumažėja gyvūno svoris, jie gali netgi nugaišti.

Naudojimo instrukcija ir dozavimas:

Išvedus gyvūnus gerai išvalyti ir išplauti tvartą.

INTERKOKASK atitinkamai paruoštu darbiniu tirpalu apipurkšti visus tvarto paviršius ar bent jau grindis, įrangą ir sienas iki 1,50 m aukščio.  Purškimui tinka purkštuvai, aukšto spaudimo prietaisai. Mažesnius plotus galima šlapiai išvalyti.

Itin reikia atkreipti dėmesį į plyšius ir kampus, ekskrementų buvimo vietas, narvų apačią, tupėjimo virbus ir lizdus. Endoparazitų nebūna aukščiau nei 1,5 metro, todėl ten galitma naudoti ir INTERCID, INTERCID N, INTERBAC ar INTERSPOROL. Nebūtina nuskalauti. Gerai išvėdinus ir pilnai išdžiovinus  tvartą galima vėl apgyvendinti.

Darbinio tirpalo paruošimo pavyzdys:

 INTERKOKASK  + vanduo  tirpalas vartojimui
 200 ml  10 litrų  2%

Veikimo laikas – 2 valandos.

Pagal DVG instrukcijas tirpalo išeiga sudaro – 400 ml tirpalo į kvadratinį metrą grindų ploto.

Mikrobiologinis poveikis:

Kirmėlės ir kokcidijų oocistos yra itin atsparios, kadangi turi trisluoksnę dangą, susidedančią iš baltymų, chitino ir lipidų, užtikrinančią ypatingą apsaugą bei ilgą išgyvenimo laiką. Todėl įprastinės dezinfekcijos priemonės, aukšta temperatūra, dujos ir kiti dezinfekavimo metodai šių kenkėjų nesunaikina. Tik dezinfekcinės priemonės turinčios lipidus tirpdančius komponentus, tokios kaip, pavyzdžiui, INTERKOKASK gali sunaikinti parazitų ilgalaikes formas. INTERKOKASK naikina šių parazitų ilgalaikes formas:

Kokcidijų oocistas, pvz. paukščių eimeria rūšis, izosporų rūšis, tokias kaip plaučių kirmėlės (dictyocaulus rūšis), skrandžio – žarnyno kirmėles (trichostrongylus rūšys, nematodirus rūšys, haemonchus rūšys), kaspinuočius (cestodai).

Be to, INTERKOKASK naikina ir bakterijas, grybelius, virusus bei erkes, erkių kiaušinėlius.

Ištirtas poveikis (Dr.G. Liebisch, Burgeveldas, 2003.07.08 ir 2003.08.14) in–vitro  bandymuose su raudonosiomis erkėmis ir jų kiaušinėliais.

Veikliosios medžiagos:

100 g preparato yra 25g p-Chlorkrezolio.

Tiekimo forma:

1 kg butelis

10 kg kanistras

120 kg statinė

1000 kg IBC konteineris

Saugiai naudokite biocidą. Prieš naudodami perskaitykite užrašus ant pakuotės ir produkto informacinį lapelį.

Susiję produktai