AQUA4D®

Efektyvios ir švarios žemės ūkio vandens sistemos

Šveicarijos technologija tvariai paukštininkystei ir gyvulininkystei

Žemės ūkio aukščių ir gyvulių girdymo sistemos vandens vamzdžiuose dažnai gyvena bakterijų kultūra, kuri klęsti bioplėvelėje, – tai yra daugumos plintančių gyvūnų infekcijų priežastis. AQUA4D® pašalina šią bioplėvelę ir neleidžia susidaryti naujoms nuosėdoms, kurios yra pagrindinė šių infekcijų priežastis. Ta pati technologija efektyviai ištirpina kalkes ir mineralus, kurie gali užkimšti vamzdžius ir girdyklas, nipelius, ir pagerina priedų bei vaistų tirpimą.

Novatoriška technologija, sklandi integracija

Efektyviai veikia net kelių kilometrų vandentiekio vamzdyne

AQUA4D® technologija veikia bet kokiame vandenyje – cheminė sudėtis ir kietumo laipsnis neturi jokios įtakos. Lygiai taip pat rezultatai pasiekiami naudojant visų tipų vamzdžius, nepriklausomai nuo medžiagos (pvz., plieno, vario ar plastiko). 

AQUA4D® paukštininkystėje ir gyvulininkystėje: įrangos asortimentas

Įranga

Įrangos asortimentą gyvulininkystėje sudaro šie moduliai:

„F Pro“ valdymo blokas (CU)

Tai yra sistemos „smegenys“, generuojančios specifinius elektromagnetinius virpesius ir nuolat stebinančios tinkamą sistemos veikimą.

TU 60G-C vandens gerinimo įrenginys Tūba (TU) (Idealiai tinka mažoms patalpoms)

TU 360G-C vandens gerinimo įrenginys Tūba (TU) (Idealiai tinka didesniems tvartams ar patalpoms)

Sistema gali būti įdiegta tiek vienoje patalpoje arba iki keturių gretimų pastatų su vienu valdymo bloku, aptarnaujančiu iki keturių atskirų apdorojimo įrenginių Tūbų (TU). Dideliuose ūkiuose, kuriuose yra daug pastatų, bet su centriniu vandens rezervuaru ir be tolesnių siurblių, visą vandentiekio vamzdyną, taupant investicijas galima apdoroti iš vieno centrinio taško dideliais gerinimo įrenginiais.

Susiję produktai