INTERFLYTOX® KODER

MASALAS MUSĖMS

Stipraus veikimo granulės, skirtos išdėliojimui porcijomis arba tepimui

  • Lytinis atraktantas (z) – 9 tricozenas
  • Maistinis ir kontaktinis nuodas Acetamipridas
  • Puikus greitas ir ilgalaikis poveikis
  • Nesusidaro purškalų debesis, todėl atitinkamai dozuojant puikiai tinka ir naudojamam tvartui (su gyvuliais ar paukščiais).

Naudojimo sritys:

Musės yra potencialūs kiaulių pūslelinės, Aujeskio ligos, bei europinio kiaulių maro virusų nešiotojai. Musės gali būti ir bakterijų kaupėjai bei platintojai ir sukelia salmoneliozę, yra bruceliozės ir raudonligės nešiotojai. Be to musės sukelia veislinių galvijų stresą. To pasekoje galvijų augintojai patiria nuostolius dėl sumažėjusio galvijų svorio. IH masalas musėms naikina muses tvarte. IH masalas musėms puikiai tinka ten, kur nepageidautinas purškalų debesis, susidarantis naudojant įprastas musių naikinimo priemones. Tai reiškia, kad masalas musėms, atitinkamai dozuojant idealiai tinka naudojamiems tvartams, tokiems, kaip kiaulių, karvių, avių, arklių, ožkų, audinių ir paukščių tvartai.

Vartojimo instrukcija ir dozavimas:

IH masalą musėms galima vartoti granulėmis ir tepant, bei purškiant.

Vartojimas granulėmis:

Lygiai (ne krūvelėmis) išdėliokite granules ant keleto plokščių iš, pavyzdžiui, kartono ar skardos. Plokštes išdėliokite ten, kur didžiausias musių susitelkimas.Veiksmingesnis yra didesnis kiekis plokščių su mažesniu masalo musėms kiekiu nei viena plokštė su didesniu masalo musėms kiekiu. Atkreipkite dėmesį, kad Interhygiene masalas musėms neturi patekti į pašarą ir būtų nepasiekiamas naminiams ir laukiniams gyvūnams.

Vartojimas tepant ir purškiant:

InterHygiene masalas musėms puikiai veikia ir kaip tepamoji priemonė. Sumaišykite InterHygiene masalą musėms su apie 40ºC temperatūros vandeniu santykiu 1:1 (1 g/1 ml). Gautu tirpalu patepkite musių susitelkimo vietą (lango ar durų rėmą, kopėčias) arba medžio plokštę, pakabinant ją didžiausio musių susitelkimo vietose (nepasiekiamose kitiems gyvūnams). 

Poveikis:

Seksuliai veikianti medžiaga (z) – 9 trikozenas vyriškos ir moteriškos lyties muses verčia jas ėsti kontaktinį ir maistinį nuodą acetamipridą, tol, kol nugaišta. Veikia iškart. Todėl praktiškai neįmanomas musių atsparumo preparatui susidarymas.

Veikliosios medžiagos: 

100 g granulių:

0,5g Acitamiprido,

0,06 g (z) – 9 trikozeno

Tiekimo forma:

400 g talpos dėžutė

2 kg talpos dėžė

Produkto alternatyvos:

INTERLARVTOX  naikina muses net lervų stadijoje.

INTERFLYTOX, purškiamas koncentratas su dvigubo poveikio veikliąja medžiaga.

Saugiai naudokite biocidą. Prieš naudodami perskaitykite užrašus ant pakuotės ir produkto informacinį lapelį.

Susiję produktai