Aqua-4D® Pastatams

Tvari vandens sistemų apsauga

Ekologiškas ir ekonomiškas vandens kokybės gerinimas visų tipų pastatuose

AQUA4D® technologija išsprendžia kai kurias nuolatines vandens sistemų problemas, įskaitant kalkių nuosėdas, koroziją ir bioplėvelę – visa tai be chemikalų ir be brangios priežiūros. Sklandžiai integruojant į esamas sistemas, efektas yra ne tik einamuoju laiku, bet ir prevencinis: AQUA4D® yra galingas ir ilgalaikis sprendimas.

Technologinis palyginimas

Daugybė ekonominių ir ekologinių pranašumų

AQUA4D® siūlo „viskas viename“ sprendimą užsisenėjusioms vandens sistemų problemoms. Ši sistema kompleksiškai taupo laiką, nenaudoja chemikalų ir prailgina senų vamzdynų eksploatacijos laiką.

Novatoriška technologija, sklandi integracija

Efektyviai veikia net kelių kilometrų vandentiekio vamzdyne

AQUA4D® technologija veikia bet kokiame vandenyje – cheminė sudėtis ir kietumo laipsnis neturi jokios įtakos. Lygiai taip pat rezultatai pasiekiami naudojant visų tipų vamzdžius, nepriklausomai nuo medžiagos (pvz., plieno, vario ar plastiko). 

AQUA4D tvariems pastatams: įrangos asortimentas

Įranga

Mūsų asortimentą pastatams sudaro šie moduliai:

„F Pro“ valdymo blokas (CU)

Sistemos „smegenys“, generuojančios specifinius elektromagnetinius virpesius ir nuolat stebinančios tinkamą sistemos veikimą.

TU 60G-B gerinimo įrenginys Tube (Tu) (Idealiai tinka mažesniems pastatams ir namams, debitas iki 60 l/min., 3,6 m3/h)

TU 360G-B gerinimo įrenginys Tube (Tu) (Idealiai tinka visuomeniniams pastatams, viešbučiams, pramoniniams pastatams ir pan., debitas iki 360 l/min., 21,6 m3/h )

Gerinimo blokas (TU) paskirsto valdymo bloko (CU) sukurtus rezonanso laukus. Esant labai dideliam debitui, apdorojimo įrenginiai montuojami lygiagrečiai, kad padengtų visą apdorojamą srautą.

Sistemos gali apdoroti bet kokį srautą ir kartu apdoroti šalto ir karšto vandens vamzdžius, įskaitant katilus, naudojant sudėtingą modulinę koncepciją.

Pažiūrėkite, kur ir kaip AQUA4D® tilptų į jūsų pastatą.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Susiję produktai