Aqua-4D® Gyvulininkystei

Efektyvios ir švarios žemės ūkio vandens sistemos

Šveicarijos technologija tvariai paukštininkystei ir gyvulininkystei

Žemės ūkio paukščių ir gyvulių girdymo sistemos vandens vamzdžiuose dažnai gyvena bakterijų kultūra, kuri klesti bioplėvelėje; tai yra daugumos plintančių gyvūnų infekcijų priežastis. AQUA4D® pašalina šią bioplėvelę ir neleidžia susidaryti naujoms nuosėdoms, kurios yra pagrindinė šių infekcijų priežastis. Ta pati technologija efektyviai ištirpina kalkes ir mineralus, kurie gali užkimšti vamzdžius, girdyklas, nipelius, ir pagerina priedų bei vaistų tirpimą.

Novatoriška technologija, sklandi integracija

Efektyviai veikia net kelių kilometrų vandentiekio vamzdyne

AQUA4D® technologija veikia bet kokiame vandenyje – cheminė sudėtis ir kietumo laipsnis neturi jokios įtakos. Lygiai taip pat rezultatai pasiekiami naudojant visų tipų vamzdžius, nepriklausomai nuo medžiagos (pvz., plieno, vario ar plastiko). 

AQUA4D® paukštininkystėje ir gyvulininkystėje: įrangos asortimentas

Įranga

Įrangos asortimentą gyvulininkystėje sudaro šie moduliai:

  1. Pats mažiausias galimas Modulis

Command 30E yra Aqua‐4D® sistemos modulis. Šis valdiklis gali valdyti 1 Tube 60E. Pastatams iki  iki 1,8 m3/h

2. „F Pro“ valdymo blokas (CU) gali aptarnauti bet kokį vandens poreikį (iki ~) turinčius žemės ūkio kompleksus.

Tai yra sistemos „smegenys“, generuojančios specifinius elektromagnetinius virpesius ir nuolat stebinančios tinkamą sistemos veikimą.

TU 60G-C vandens gerinimo įrenginys Tuba (TU) (Idealiai tinka mažoms patalpoms), debitas nuo 60 l/min., 3,6 m3/h) iki 14,4 m3/h

TU 360G-C vandens gerinimo įrenginys Tuba (TU) (Idealiai tinka didesniems tvartams ar patalpoms), debitas iki 360 l/min., 21,6 m3/h) iki 86,4 m3/h

Sistema gali būti įdiegta kiekvienoje patalpoje arba iki keturių gretimų pastatų su vienu valdymo bloku, aptarnaujančiu iki keturių atskirų apdorojimo įrenginių Tūbų (TU). Dideliuose ūkiuose, kuriuose yra daug pastatų, bet su centriniu vandens rezervuaru ir be tolesnių siurblių, visą vandentiekio vamzdyną, galima apdoroti iš vieno centrinio taško dideliais gerinimo įrenginiais ir sutaupant investicijas.

Susiję produktai