IGEBA karšto rūko generatoriai

IGEBA  terminio rūko prietaisai

TOBULUMAS IKI MAŽIAUSIŲ DETALIŲ

Tai mūsų pašaukimas nuo ankstyvųjų  1980 -tųjų metų. Nuo tada  IGEBA karšto rūko prietaisai įvairiose srityse pasižymi patikimumu ir  argumentuotu panaudojimu taip pat ir  ekstremaliose sąlygose. Mūsų kompetencija ir patirtis – tai techninių inovacijų ir pastovaus tobulinimo pagrindas.Tiek vektorių kontrolei, kovai su kenkėjais, žemės ūkiui arba higienai vartotojai visame pasaulyje  pasitiki  IGEBA terminiais rūko prietaisais.

TF 35

IŠSKIRTINĖS PANAUDOJIMO SRITYS

• Kova su kenkėjais ir vektorių kontrolė (vieša sveikatos apsauga ir kova su užkrečiamomis ligomis)
• atsargų apsauga
• augalų apsauga šiltnamiuose
• augalų apsauga lauke (pvz., kakao, kaučiukas, kava, alyvinės palmės ir kt.)
• dezinfekcija ž.ū. paukštininkystės, gyvulininkystės ir kt. sektoriuose
• apsauga nuo paukščių.

TF 65/20E

PRODUKTŲ PALETĖ

Kiekvienam panaudojimo tikslui mūsų produktų asortimente yra tinkamas modelis. 
Kuriant IGEBA TF 34 buvo akcentuojama rūko generavimas uždarose patalpose. Jis pasižymi kompaktiška konstrukcija, mažu svoriu bei labai gerais emisijos rodikliais. Savaime suprantama jis tinka ir panaudojimui lauke.

IGEBA TF 35 yra savo klasės meistras ir pirmas pasirinkimas profesionaliam panaudojimui. Pagamintas pagal tarptautinius standartus ir reikalavimus, vertinamas visame pasaulyje. Įvairiapusėmis panaudojimo galimybėmis ir didžiausią lankstumą patalpoje ir lauke siūloma kitos modelių serijos pradedant TF 65/20 E ir baigiant „Jumbo”(TF 160 HD).Visų IGEBA-produktų gamybai naudojamos labai kokybiškos žaliavos, pvz., nerūdijantis plienas ir aukščiausi kokybės komponentai. Tai užtikrina IGEBA terminio rūko prietaisų ilgaamžiškumą ir reikiamą atsparumą kasdieniniam panaudojimui. Apgalvota konstrukcija, kruopšti gamyba ir pastovi kokybės kontrolė garantuoja didžiausią įmanomą IGEBA terminio rūko prietaisų naudingo veikimo koeficientą, saugumą darbo metu ir aptarnavimo paprastumą.

TF- 95 HD

PANAUDOJIMAS

Aplinką tausojančių būdų panaudojimas tampa vis svarbesnis. Minimalus aktyvių medžiagų poreikis. 

IGEBA technologija leidžia išvengti žalos aplinkai. IGEBA terminio rūko prietaisai generuoja tirštą rūką, kuriame disperguotas reikiamas preparatas veikia iškart. Apdorojama sritis efektyviai per trumpą laiką. Kadangi generuojamas nežymus rūko kiekis tai priemonės naudingo veikimo koeficiento neįtakoja ir tuo pat metu iki minimumo sumažina poveikį aplinkai. 

TF 160/150 HD

PRIEDAI

Mūsų terminio rūko prietaisai tiekiami įvairiems poreikiams. Taip vadinami „W” modeliai skirti išimtinai tik vandenyje tirpių aktyvių medžiagų, pvz., fungicidų panaudojimui. Specialūs modeliai skirti rūgštiniams preparatams vadinami „L”. Eilė modelių TF 95 HD ir TF 160 HD papildomai siūlomos su distanciniu valdymu. Sumontavus ant automobilio jas galima valdyti iš kabinos.  Visi prietaisai tiekiami su aktyvios medžiagos atjungimo funkcija.

IGEBA  terminio rūko prietaisai

Susiję produktai