INTERSPRAYDES

INTERSPRAYDES®

Greitai paviršių ir daiktų dezinfekcijai

  •  Veikia prieš paukščių gripo virusą (per 5 minutes)
  • Efektyvi priemonė prieš bakterijas, grybelius (mieles) ir virusus  
  •  Greitas efektas vos per 5 minutes 
  • Paruoštas naudoti
  •  Greitai džiūstanti
  • Veiklioji medžiaga: alkoholių derinys

Naudojimo sritys:

INTERSPRAYDES yra ideali skubios dezinfekcijos priemonė gydytojų ir veterinarų kabinetams, inkubatorijoms, žemės ūkiui, maisto pramonei, ligoninėms ir senelių namams, taip pat namų ūkiams.

Tinka paviršiams ir įvairiems objektams, kaip, pavyzdžiui, laboratoriniai ir kiti stalai, inventorius, įrankiai, lovos, padėklai, svarstyklės, telefonai, durų rankenos, šiukšliadėžės, tualetai, batai, guminės prijuostės ir pan.

Veikimo spektras:

INTERSPRAYDES suveikia per 5 minutes. INTERSPRAYDES  veikia bakterijas (pvz., stafilokokai, streptokokai, salmonelės, pseudomonos, Escherichia coli, entorokokai, Proteus), grybelius, mieles (pvz. Candida) ir lipofilinius virusus. Poveikį bakterijoms ir virusams, kaip paviršių dezinfekavimo priemonės ligoninėse ir gydymo kabinetuose patvirtino Vokietijos higienos ir mikrobiologijos draugija (VHMD).

Vartojimo instrukcija ir dozavimas:

INTERSPRAYDES  yra paruoštas vartojimui. Tolygiai apipurkšti paviršius iki pilno įsigėrimo iš daugmaž 30 cm atstumo. Priklausomai nuo paviršių struktūros preparato reikia 40 – 50 ml vienam kvadratiniam metrui. Praėjus trumpam laikotarpiui paviršiai išdžiūna. Nėra būtina juos nuvalyti.

Veiklioji medžiaga:

Alkoholių derinys.

Pakuotė:

1 litro talpos butelis 

10 l kanistras

Dozavimo purkštuvas (tinka naudoti pakartotinai)          

Biocidinius produktus naudokite atsargiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Susiję produktai